Certyfikaty

Certyfikat ADR


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasze Zbiorniki na paliwo JFC Truck Tank 250, JFC Truck Tank 425 oraz JFC Truck Tank 600 otrzymały certyfikat na opakowania do materiałów niebezpiecznych (ADR).

Certyfikat jakości


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że nasze Zbiorniki na paliwo JFC 5000 oraz JFC 2500 otrzymały certyfikat na zgodność z normą PN-EN 13341:2005+A1:2011 .

Otrzymany certyfikat jest dowodem tego, że nasze zbiorniki są w pełni bezpieczne i spełniają wszystkie wymagania produkcyjne i wytrzymałościowe wyznaczone dla tego typu produktów na obszarze całej Unii Europejskiej.

Jakość roku 2013


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż firma JFC Polska Sp. z o.o otrzymała tytuł Jakość Roku 2013 w kategorii: ekologia.

Otrzymany znak Jakość Roku 2013 jest dowodem tego iż JFC Polska nie tylko odpowiada na zapotrzebowanie rynku, ale swoimi pionierskimi rozwiązaniami wyznacza konkretne trendy w poszczególnych segmentach swojej działalności.

Jakość roku 2014


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż firma JFC Polska Sp. z o.o otrzymała tytuł Jakość Roku 2014 w kategorii: produkt.

Już po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy znak Jakość Roku, jest to dowód na to, iż firma JFC Polska ciągle się rozwija i produkuje produkty najwyższej jakości, co zostało zauważone i docenione nie tylko przez naszych klientów, ale również przez niezależne instytucje.

Jakość roku BRĄZ


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż firma JFC Polska Sp. z o.o otrzymała tytuł Jakość Roku BRĄZ.