Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o  ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem przeze mnie wiadomości przez formularz kontaktowy. Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do widomości, że :

1. Administratorem danych osobowych jest JFC Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrówce , ul. Białostocka 1 , Karpin.

2. Zapoznałem się z Polityką Prywatności JFC Polska sp. z o.o. i zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach, a w szczególności, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych , możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu ds. ochrony danych osobowych.

3. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Informacje umieszczone na stronie www. zbiorniki.net mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów. Ewentualne błędy nie mogą być podstawą do dochodzenia roszczeń. Opisane produkty podlegają ciągłemu ulepszaniu, JFC Polska Sp. z o.o. rezerwuje sobie prawo do wprowadzania zmian bez konieczności informowania o nich. Powielanie lub wykorzystywanie materiałów bez zgody autora zabronione.